Rodinné stavebniny s tradicí, jsme zde pro Vás již více než 20 let.

Naši činnost jsme zahájili v roce 2001 jako prodejna stavebních materiálů v areálu staré zemědělské usedlosti. Postupem času jsme rozšiřovali naše služby o vlastní dopravu i s vykládkou hydraulickou rukou, míchání barev, zemní práce, kontejnerovou dopravu, prodej písků, šterků, kačírků a jako bonus jsme v roce 2016 otevřeli v areálu menší zahradnické centrum. Zároveň jsme celý areál postupně zrekonstruovali a upravili pro lepší využitelnost pro stavebniny a zahradnictví. V roce 2011 jsme otevřeli pobočku na Kladně. V současné době nabízíme prodej stavebních materiálů, nářadí, příslušenství a zahradnictví v Roztokách na celkové ploše cca 3700m2 a na Kladně na ploše cca 2800m2. Současně máme k dispozici dvě kamionové soupravy, jedno kontejnerové vozidlo se čtyřmi kontejnery (cisterna, hydraulická ruka, kontejner s otevíracímí bočnicemi a kontejner "vanu"), dodávku, dva pásové bagry a na každé pobočce dva vysokozdvižné vozíky.

Stavebniny Roztoky O nás

V našich stavebninách můžete zakoupit kompletní sortiment stavebních materiálů a příslušenství od základů, přes svislé i vodorovné konstrukce, střechy, hydroizolace, tepelné izolace, kanalizační systém, materiálu pro rozvody vody a základní elektro sortiment, komíny, sádrokartony s příslušenstvím, ruční a elektrické nářadí, barvy, laky, spojovací materiál a mnoho dalšího, viz sortiment. Vzhledem k neustálemu kolísání cen stavebních materiálů nepublikujeme aktuální ceník zboží, na základě poptávky vyhotovíme cenovou nabídku včetně dopravy a vykládky s přihlédnutím na množství materiálu a započítáním množstevní slevy.

Dáváme přednost individuálnímu přístupu a cenovým nabídkám na míru zákazníkovi. Preferujeme osvědčené dodavatele kde je garantována kvalita výrobků a dobrý zákaznický servis. Snažíme se vyhýbáme neznámím výrobcům kde si nejsme jisti kvalitou dodávaných výrobků, a to i za cenu toho, že nabízejí lepší cenu, protože levné věci bývají ve finále drahé.

Naše společnost působí převážně na Rakovnicku, Berounsku, Kladensku a Slánsku, ale dodávali jsme a dodáváme i do vzdálenějších oblastí vrámci celé České republiky např. do Hřenska, na Slapy, do Chomutova, do Mníšku pod Brdy, do Vimperku, do Davlí atd.

Naší specializací jsou tzv. traťové dodávky zboží z výrobního závodu přímo na stavbu, čímž se snažíme docílit co možná nejlepší ceny, rychlé dodávky a bezproblémové vykládce.

Věříme, že dokážeme uspokojit potřeby kutilů, řemeslníků, malých i větších stavebníků, stavebních firem a od roku 2016 i zahrádkářů.

Stavebniny Roztoky Stavebniny Roztoky Stavebniny Roztoky Stavebniny Roztoky
Stavebniny Roztoky Stavebniny Roztoky Stavebniny Roztoky Stavebniny Roztoky
Stavebniny Roztoky Stavebniny Roztoky Stavebniny Roztoky Stavebniny Roztoky