Služby které jsou Vám k dispozici

Zajistíme dopravu a vykládku hydraulickou rukou zakoupeného materiálu naší dopravou, pro menší zakázky máme k dispozici dodávku.


Zajistíme dopravu písků, štěrků, kačírků, zemin a dalších volně ložených materiálů vlastní dopravou od nás ze skladu nebo napřímo na Vaši stavbu.

Nabízíme Vám k zapůjčení vlastní kontejnery na odpad, zeminu, stavební suť a následné odvezení na skládku.

Zajistíme pro Vás dopravu betonů přímo z betonárky. Je možno jak zavadlý beton na kontejneru, tak i autodomíchávače včetně betonpumpy dle potřeby.


Zajištuje dopravu vody do bazenů, studen, jezírek, vodojemů, nádrží atd. Cisterna má objem 9m3

Provádíme veškeré zemní a výkopové práce pásovými bagry Bobcat (3t) a JCB (5,5t), k dispozici máme několik velikostí lžic. Dále je možno i zajištění odvozu výkopku.


Jsme schopni na počkání nebo ve velice rychlém čase pro Vás namíchat vybrané omítky, penetrace, interiérové a exteriérové barvy dle dostupných vzorníků.

Zdarma pro Vás připravíme cenovou nabídku a ve spolupráci s výrobci pro Vás zajistíme výpočet potřebného materiálu pro Vaši stavbu.

Nevíte si rady? Nevíte jaký materiál použít? Rádi vám poradíme a doporučíme vhodné materiál i správný postup. Zajistíme technické listy a prohlášení. Skladem máme trvale cca 5000 aktivních položek + mnoho dalších položek se řeší vrámci individuálních objednávek.


Snažíme se vždy nabídnout co možná nejpřijatelnější ceny, proto na materiály které u nás zakoupíte, máme automaticky nastavené slevy z doporučených maloobchodních cen z ceníků výrobců.

Pokud si zakoupený materiál odvážíte od nás vlastní dopravou, rádi Vám s naložením materiálu pomůžeme.

Materiál o který máte zájem, ale nemáte čas si ho ihned vyzvednout, Vám u nás zdarma zarezervujeme a vy už nemusíte pospíchat s vyzvednutím.


Objednaný materiál mužete zaplatit v hotovosti, platební kartou nebo zálohovou fakturou. Pro stálé zákazníky je samozřejmostí platba na fakturu.

V případně nepříznivého počasí, probíhá nakládka materiálu který si zákazníci odvážejí sami pod střechou.

Nejsme pouze v Roztokách, můžete také navštívit naši druhou prodejnu stavebnin na Kladně, ul. Petra Bezruče.

V areálu stavebnin v Roztokách se nachází také zahradnické centrum o rozloze cca 500m2 kde naleznete veškerý zahradnický sortiment.

Máte dotaz k poskytovaným službám, kontaktujte nás:

Jméno a příjmení E-mail Zpráva Souhlasím se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů Odeslat